idioţi fără frontiere
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

PROFIL DE MORSĂ DECREPITĂ CARE FROSE ARE Prolegomene varianta HARD

In jos

PROFIL DE MORSĂ DECREPITĂ CARE FROSE ARE  Prolegomene varianta HARD Empty PROFIL DE MORSĂ DECREPITĂ CARE FROSE ARE Prolegomene varianta HARD

Mesaj Scris de Admin Vin Ian 10, 2020 12:03 am

PROFIL DE MORSĂ DECREPITĂ CARE FROSE ARE  Prolegomene varianta HARD
PROFIL DE MORSĂ DECREPITĂ CARE FROSE ARE  Prolegomene varianta HARD Frosa_10
PROFIL DE TROL ( metamorfozarea morsei în căcat)
• nume real -Miron Gheorghe
• user name Freddye sau Caliopi
• pretinde că ar fi colonel în rezervă , dar sub titlu de supoziţie o fi fost eventual plotonier, să trăiţi !
• a fost dat afară pensionat medical din armată pe vremea lui Ceauşescu
• altă variantă ar fi că a fost pensionat medical pe motiv de psiho-pupu
• are în dotare o balabustă constipată  , balcîză şi diformă  băbăciune cu meclă de mortăciune ( nume de cod FROSA )
• PESEDIST FANATIC (PSD le-a dat . le-a dat)
• la mitinguri sau întruniri publice latră în corul javrelor aşa zisului colonel Dogaru
• ca bun român merge la biserică . se spovedeşte , ia în gura spurcată sfânta cuminecătură şi mergînd în patru labe pupă moaşte atunci când nu o pupă între craci sau în cur pe muierea lui la vederea căruia şi măgarului de la stână nu i se mai scoală mătărînga
• este un individ infect care are o satisfacţie morbidă în a jigni şi a colporta minciuni abominabile la adresa persoanelor care au alte convingeri sau orientări politice decît el
• l-am invitat (fiind total neinspirat) pe blogul meu ,intitulat Cronici geruliene unde . în pofida diferenţelor de opinii a fost tratat cu deferenţă şi respect
• nu am ezitat să îşi blochez pentru treizeci de zile fiul care a fost nepoliticos cu acesta
(ulterior căcatul cu epoleţi se va lăuda că a obţinut prin asta o mare victorie )
• colportează minciuni prin intermediul unor conturi false sau sub propria semnătură
• în timp s-a dovedit că individul nu este un interlocutor de bună credinţă , fiind doar un jeg cu aparenţă bipedă
exemplul unu
acum nouă ani când mi-a fost extirpat un plămîn afectat de o tumoare malignă cu   risc de transformare în  tumoare benignă îi curgeau balele de satisfacţie când spunea despre mine -citez : cancerosul va muri în chinuri groaznice
exemplul doi
despre o colegă de pe blog , o doamnă distinsă , pictoriţă de biserici şi care a vut mai multe expoziţii de pictură a afirmat că aceasta pictează sfintele icoane beată fiind şi apoi se pişă pe ele
PROFIL DE MORSĂ DECREPITĂ CARE FROSE ARE  Prolegomene varianta HARD Frosa_12
de ce apare în decor Frosa lui , precizez - o Frosă suină cu meclă bovină ?
• iexistă o explicaţie - începuse să se lege de familiile noastre şi atunci , nu mai reţin exact cine, cineva a introdus-o pe frosa în ecuaţie , sugerîndu-i-se ca în loc să fwootă gerulience, mai bine să fwootă pe curva de mă-sa şi pe curva lui de nevastă . botezată ad hoc Frosa
• deoarece a început să scrie porcării pe seama nepoţilor mei ulterior am introdus în ecuaţie şi curva mică care e sau va fi o mare curvă
aş fi preferat  să nu aducem membrii de familie în disputele noastre prosteşti dar efectul de retorsiune şi -a spus cuvîntul
ce îi fată mintea dobitocului (hâtu-mă în grumajii Froselor lui )
cu cont fals
PROFIL DE MORSĂ DECREPITĂ CARE FROSE ARE  Prolegomene varianta HARD El_si_11
prin contul fals Dumitru Bădoi (LINGE-MI-AR UN COI IAR PE CELĂLAT , SĂ NU FIE CU BĂNAT, MORSA ŞI FROSELE LUI ) morsa cu frose în dotare se arată orpilat de limbajul folosit de mine la adresa postacului Ionuţ Lupescu care mă hărţuia pe facebook cu comentariul tembel postac pesedist-postare de căcat
meclele lui Ghe Miron şi a băbăciunii lui constipate apar în partea de jos a postării
e acelaşi Ghe Miron care cu eleganţa ce îl caracterizează scrie sub protecţia anonimatului  cu referire la nepotul  meu :
• îl foot în gură
• să moară lovit de un cammion , etc
păi , măi vea Tăgîrţă , de ce nu ai tu curajul opiniilor , de ce nu scrii asumat , sub nume propriu , uite , cum scriu eu de pildă :
îţi fut în gură curvele din familia ta, şi pe curva bătrînă , cu meclă de scroafă constipată şi pe curva tânără
PROFIL DE MORSĂ DECREPITĂ CARE FROSE ARE  Prolegomene varianta HARD Slide526
prin contul fals Dumitru Bădoi (LINGE-MI-AR UN COI IAR PE CELĂLAT , SĂ NU FIE CU BĂNAT, MORSA ŞI FROSELE LUI ) morsa cu frose în dotare se arată orpilat de limbajul folosit de mine la adresa postacului Ionuţ Lupescu care mă hărţuia pe facebook cu comentariul tembel postac pesedist-postare de căcat
meclele lui Ghe Miron şi a băbăciunii lui constipate apar în partea de jos a postării
e acelaşi Ghe Miron care cu eleganţa ce îl caracterizează scrie sub protecţia anonimatului  cu referire la nepotul  meu :
• îl foot în gură
• să moară lovit de un cammion , etc
E DREPTUL TĂU SĂ LANSEZI FUMIGENE CA CEa de mai sus
păi , măi vea Tăgîrţă , de ce nu ai tu curajul opiniilor , de ce nu scrii asumat , sub nume propriu , uite , cum scriu eu de pildă :
M-am interesat la Inspectoratul de poliţie al judetului Vaslui care mi-a comunicat următoarele :
• numitul GheMiron al Frosei umblă pe stradă pişat şi căcat pe el , cu sliţul descheiat
• în locuinţa numitului GheMiron al Frosei au loc frecvent beţii şi scandaluri
• în locuinţa numitului GheMiron al Frosei funcţionează un bordel unde contra cost se oferă servicii erotice complete de către două curve alintate cu apelativul Frosa mare şi Frosa mică ce sug pwoola cu talent şi fără frică
• poştaşul din localitate a fost obligat sub ameninţarea cu moartea să reguleze Frosa mare ŞI ERA SĂ MOARĂ INTOXICAT DE RAFALE DE BĂŞINI PUTUROASE TRASE DE ACEIAŞI FROSĂ CE SUGE PWOOLA LAMORSĂ
• de ce insişti ? TII MORŞIŞ să îţi iau în pulă şi alţi Membri ai familiei ?
Marius Cleper
Nepot
https://www.facebook.com/marius.cleper https://www.facebook.com/marius.cleper
Magdalena Maria Boldasu
Membru al familiei
https://www.facebook.com/magdalenamaria.boldasu https://www.facebook.com/magdalenamaria.boldasu
• curva mică nu are cont de facebook ?
sub protecţia anonimatului
animalul afirmă că ...
• aş fi fost dat afară din învăţămînt pentru că mi-aş fi violat eleve minore
• aş fi avut un copil din flori cu o ţigancă , copil căruia îi plătesc pensie alimentară
BĂ LABĂ TRISTĂ , DE CE PERSEVEREZI în a posta tâmpenii pe seama mea ?
Chiar ţii morţiş să îţi pun curvele din familie să danseze dansul săbiilor pe un covor de pwoole ?
• când am babardit-o pe curva cea mică curva bătrînă se jura cu "să moară Gheorghe dacă te mint, fata e majoră"
Admin
Admin
Admin

Mesaje : 993
Data de înscriere : 16/02/2013

https://idiotssansfrontieres.forumgratuit.ro

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum