idioţi fără frontiere
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

marginalii la :DIACONU şi turma lui ieri îi lingeau în cur pe băsişti iar azi se erijează în campion al antibăsismului

In jos

 marginalii la :DIACONU şi turma lui ieri îi lingeau în cur pe băsişti iar azi se erijează în campion al antibăsismului Empty marginalii la :DIACONU şi turma lui ieri îi lingeau în cur pe băsişti iar azi se erijează în campion al antibăsismului

Mesaj Scris de Admin Joi Dec 05, 2019 2:42 pm

TO Anonim -user căcăcios din banda căcatului de Diaconu
vei constata că blogurile mele sunt moderate , deci , dacă vrei să îţi vomiţi balele undeva , vomită-le între craci la mă-ta
tu şi cei (câţi veţi fi fiind ) doi , trei din din banda căcatului de Diaconu puteţi citi dar de comentat nu aveţi posibilitatea să comentaţi deoarece nu suport
• agramaţii
• prostia fudulă
• idioţii care ascunşi sub protecţia anonimatului fac pe zmeii în faţa tastelor dar în realitate sunt nişte nemernici laşi
de pişat poţi să te pişi în cur şi apoi în gură la mă-ta . la briliantul ghebos din ograda diaconului şi la Frosele mari şi mici
îţi sugerez să provoci cu limba din dotare mă-tii şi Froselor mari şi mici orgasme multiple
Admin
Admin
Admin

Mesaje : 993
Data de înscriere : 16/02/2013

https://idiotssansfrontieres.forumgratuit.ro

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum